Guest

If 7 kg onions cost 140 rupees, how much cost would we pay for 12 kg onions.

If 7 kg onions cost 140 rupees, how much cost would we pay for 12 kg onions.

Grade:12th pass

1 Answers

Pawan Prajapati
askIITians Faculty 60785 Points
one year ago
Our expert is working on this Class VIII Maths answer. We will update the answer very soon.

Think You Can Provide A Better Answer ?

ASK QUESTION

Get your questions answered by the expert for free