help@askiitians.com
1800-150-456-789
Courses
Live
Resources
Exam Info
Forum
Notes
Login
BACK
8 grade maths
>
undefined
A vendor bought toffees at 6 for a rupee. How many for a rupee must he sell to gain 20%
shivam ghosh
, 10 Years ago
Grade
1 Answer
Yash Baheti
Last Activity: 10 Years ago
Provide a better Answer & Earn Cool Goodies
ANSWER